COTEK U BRACKET POWER SUPPLY
COTEK Açık tip DC güç kaynakları
DIN COTEK DN power supply
COTEK ME ve MT serisi TIP elektroniği güç kaynakları
COTEK Açık tip DC güç kaynakları
Güç kaynağı anahtarlama GE,AK,U,P ve N  serisi 75-3000 watt arası güç verebilen modelleri mevcuttur.Kompakt yapısıyla dar alanlarda kolayca monte edilip ağır performans sergileyebilen , dayanıklı tasarımı, % 91 e varan verimlilik oranıyla fark göstermektedir, programlanabilir çıkış voltajı 30 dan %100 arası (Aktif PFC 0,98 tipik yükler için), yüksek verimlilik ile AC giriş aralığı 90 ~ 264VAC, programlanabilir çıkışı  %40 den  %105 akımı sınırlama özellikleri , harici güç kaynakları için EPA Energy Star gereksinimlerine tam uyumludur. sıcaklık koruması ve sınırlar içinde gerilim, aşırı yük, aşırı paralel çalışma, yüksek güvenilirlik ve düşük dalgalanma gürültü, çıkış kısa devre, paralel bağlantı avantajları bulunmaktadır. GE serisi,AK serisi,U serisi ,P serisi  ve
N serisi olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.
COTEK U BRACKET POWER SUPPLY
UP Güç Kaynağı serbest hava konveksiyon uygulamaları için 500W ile 200W arası   düşük maliyetli, 1 U yüksekliğinde üretilmiştir.Güç kaynakları bir U-braketi kasada düşük profilli bir güç kaynağıdır. UL, TÜV, CE ve CB onaylarına sahiptir.Bu Üniteleri endüstriyel ve telekom uygulamaları için tasarlanmıştır.Tüm modeller için evrensel voltaj  girişi var. Voltaj çıkışları 12/15/24/48Vdc tek çıkışlı modelleri mevcuttur. Özellikleri , güç faktörü düzeltme, kısa devre koruması, aşırı voltaj koruması, aşırı yük koruması ve aşırı sıcaklık korumasını içerir. UP serisi tek modeli mevcuttur.
COTEK ME ve MT serisi TIP elektroniği güç kaynakları
5 ~ 20W çıkış gücünde modeller için  II sınıf yalıtım düzeyine sahip ME Serisi tıbbi güç kaynağıdır. Bu yalıtım özellikleri sayesinde tüm tıbbi cihazlarda kullanıma uygun yapıdadır.EMI düzenlemeleri uyarınca B Sınıfına uygundur. Standart fonksiyonları gerilim üzerinden ve sıcaklık koruması üzerine aşırı yük kısa devre  korumaları içerir. düşük kaçak akım gerektiren Genel tıbbi ya da endüstriyel kullanım uygulamalarında, genel elektronik uygulama ve düşük profilli BT ekipmanı tüm nihai sistemin ana kontrol PCB bu on-board tip PSU uygulamak için uygundur. ME 3 yıllık garanti ile gelir.ME Serisi ve MP serisi modelleri mevcuttur.
DIN COTEK DN Serisi raya montajlı DC güç kaynağı
%83 ~ 88 arası verimlilik düzeyine sahip güç kaynağıdır. 10, 20, 40, 60 ve 100 Watt ve  tek çıkışlı modellerden oluşur DIN standardındaki raylara montaj edilebilir.  264 Vac ile 88 Vac  besleme  giriş aralığını kabul edebilir ve 12, 15, 24 ve 48 VDC çıkış gerilimi  sunan çeşitleri mevcuttur. -20 Derece ile 50 arası geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir, DN serisi 50 derece ve   DN malzemeleri ITE ve UL508 için EN60950-1 için onaylanan 70 dereceye değer kaybına uğramadan tam güç çıkışı sağlayabilir, zor koşullar altında çalışan endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca,  NEC Sınıf 2 derece uyumlu hale UL1310 (model 24V ve 48V için) onaylanmıştır. Ayrıca,   EN61000-3-2, -3 ve yapılan emisyon seviyesi B performansına sahiptir.
DN SERiSi GÜÇ KAYNAĞI  ve DV SERİSİ GÜÇ KAYNAĞI
COTEK GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİN DC GÜÇ KAYNAĞI
                                    bu ürün stoklarımızda yoktur
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
FİRMAMIZ SADECE COTEK DC GÜÇ KAYNAKLARI SATMAKTADIR.COTEK İNVERTER VE DİĞER COTEK TEKNOLOJİSİNE SAHİP ÜRÜNLER STOKLARIMIZDA BULUNMAMAKTADIR.
  ENDÜSTRİYEL GÜÇ KAYNAKLARI VE OTOMASYON UYGULAMALARI İÇİN PLC BESLEME ÜNİTELERİ   
EKONOMİK GÜÇ KAYNAĞI FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ
COTEK GÜÇ KAYNAKLARI
KOMPRESORLERDE ENERJİ TASARRUFU İÇİN
PLC VE OTOMASYON  PANOLARI İÇİN
ISITMA/SOĞUTMA KAZAN DAİRESİ PANOLARI İÇİN
OTOMASYON TEKNIK TERIMLER VE AÇIKLAMA VS RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
MAKİNA OTOMASYON SİSTEM PANOLARI İÇİN
ısı sensörleri pt100, pt1000,termocuple ,ptc , ntc nem sensörü
efes otomasyon 2011 - Denizli / Antalya / istanbul (ithalat bürosu)
--------------------------------------------------------------------
MOTOR HIZ KONTROL ve VİNÇ  PANOLARI İÇİN

RF uzaktan kumanda vinç ve beton pompaları otomasyonu için
Elektrik Tasarrufu ve verimlilik için tıklayınız
(Yeni) EKONOMİK SERİ 3 YIL GARANTİLİ DC GÜÇ KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
Efes otomasyon Dış ticaret mühendislik taahhüt san.tic
efes otomasyon web sitesi
ürünlerimiz
iletişim
kampanya ve duyurularımız için tıklayınız
GÜÇ KAYNAKLARI KONUSUNDA DÜNYANIN EN BÜYÜK ÜRETİCİLERİNDEN  COTEK ŞİMDİ TÜRKİYE'DE
3 YIL GARANTİ
ENDÜSTRİYEL PANO VE PLC UYGULAMALARI İÇİN MÜKEMMEL GÜÇ KAYNAĞI
Cotek power web sitesi 
GÜÇ KAYNAĞI ÜRETİMİNDE DÜNYA DEVİ
YÜKSEK KARBON SALINIMINA HAYIR